מהלכים למצויינות בחינוך

משרדנו מלווה את אחד מהמהלכים המורכבים ביותר לשינוי מערכת החינוך בישראל ולהפיכתה לחדשנית, מחוברת לתמורות הרבות המתחוללות בעולם ולכזו שתזניק את תלמידי ישראל. אנו מלווים את "הקואליציה לאוטונומיה בחינוך" בה חברים ארגונים רבים משלב הקמתה ומנהלים יחד עם הארגונים הרבים בקואליציה אסטרטגיה מרובדת ומשולבת להטמעת עקרונות החופש הפדגוגי והניהולי של בתי הספר לצד בחירת הורים במדיניות משרד החינוך ומנהלי החינוך המקומיים בישראל.

במסגרת זו אנו מנהלים הן את האסטרטגיה של המהלך והן מפעילים כלים שונים להשגת מטרות הקואליציה ובהם: פעילות בקרב מקבלי החלטות, ניהול נוכחות תקשורתית איכותית, הפעלת אמצעי הדיגיטל כולל קמפיינים דיגיטליים מורכבים, פעילות שטח, כנסים, מחקר ומיצוב תדמיתי.

כל ארגון, רשת חינוך או גוף ציבורי המבקש להשפיע על מדיניות החינוך בישראל או לפתור חסם המונע חדשנות חינוכית, מוזמן לקבל מאיתנו ניסיון עשיר ומוכח שיוביל אותו להישגים בתחום. 

הקואלציה לאוטונומיה בחינוך

"לקחנו את חברת גרייבר – הרשקוביץ כדי לסייע לנו במספר משימות: להרכיב קואליציה של ארגונים התומכים בשינוי יסודי בדרך הניהול של מערכת החינוך, ולהחדיר את המסרים שלנו ללב השיח הציבורי סביב חינוך. כשיצאנו לדרך איש לא הכיר אותנו או את התכניות שלנו, ולמען האמת חשבתי שמדובר במשימה בלתי אפשרית.

לאחר תשעה חודשים של מאמץ מרוכז גרייבר-הרשקוביץ הובילו אותנו לכיבוש כל המטרות שסימנו לעצמנו: קמה "הקואליציה לאוטונומיה בחינוך," ניהלנו כנס פתיחה מאוד מוצלח בתכנונם והנחייתם של גרייבר-הרשקוביץ, וחשוב מכל, האג'נדה שלנו חדר למרכז השיח התקשורתי סביב החינוך בישראל. לקחו אותנו מהשוליים למרכז."

ד"ר יצחק קליין יו"ר הקואלציה לאוטונומיה בחינוך