קידום חוסנה הלאומי של מדינת ישראל

"גרייבר – הרשקוביץ" היא בית מקצועי לארגונים, גופי מחקר ועמותות המקדמים עמדות ערכיות הנמצאות בבסיס האמנה החברתית של מדינת ישראל ופועלות לחיזוק חוסנה הלאומי של מדינת ישראל. במסגרת זו אנו מלווים ארגונים העוסקים במאבק באנטישמיות ובטרור, פוליטיקאים ואנשי ציבור ציוניים ומטרות ציבוריות המחזקות את הדמוקרטיה והחוסן של מדינת ישראל.

לשותפים ולעובדי המשרד עשרות שנות ניסיון מצטבר בהובלת מהלכים ציבוריים ,קמפיינים פוליטיים ופעילות אזרחית הקשורה בבטחון הסברה ומאבק בדה-לגיטימציה. רשת הקשרים הייחודית והניסיון המצטבר אותו אנו מביאים יוביל כל ארגון המבקש להשפיע על דעת הקהל, לחזק שותפויות עם מאמצי הממשלה בתחומים בטחוניים ובינלאומיים ולבנות גשרים עם יהדות התפוצות להצלחה במטרותיו.

ח"כ שרן השכל

את "גרייבר הרשקוביץ" לקחתי על מנת לנהל עבורי קמפיין פריימריז מורכב ותחרותי במיוחד. החיבור המקצועי והערכי היה מיידי. גרייבר-הרשקוביץ ניהלו קמפיין חכם ונועז, שהתבסס על חשיבה אסטרטגית הרואה למרחוק ומנתחת את האתגרים וההזדמנויות. למימוש האסטרטגיות שבחרנו הם הציעו כלים יצירתיים ובהם בידול מחוץ לקופסה, שילוב נכון בין תקשורת מסורתית, תקשורת דיגיטלית ושטח וכן בניית מסרים אסטרטגיים מדוייקים והטמעתם בכל פעולות הקמפיין.

אני שמחה להמליץ על חברת "גרייבר-הרשקוביץ" לניהול תהליכים וקמפיינים ציבוריים ופוליטיים. הם משלבים תפיסה אסטרטגית חדה וחכמה עם עבודה יום-יומית המקפידה על הפרטים הקטנים ומוכוונת תוצאות. תודה!

בין לקוחותינו